Zalety lipolizy iniekcyjnej w Warszawie

Jak wielu z nas zmaga się z niechcianym nadmiarem tłuszczu? Skarżymy się na odstające boczki i wystający ze spodni tłuszcz. Niestety często jest on tak uparty, że nie pomagają standardowe ćwiczenia oraz specjalna dieta, nie możemy się go pozbyć.

Efekty zabiegów z lipolizą iniekcyjną w Warszawie

lipoliza iniekcyjna warszawaJeśli boimy się zabiegów medycyny estetycznej, nie musimy od razu sięgać po zabieg z wykorzystaniem skalpela. Dostępne są również zabiegi nieinwazyjne, które również przynoszą niesamowite efekty, porównywalne z efektami wywoływanymi operacyjnie. Lipoliza iniekcyjna Warszawa to miejsce, w którym stracimy niepotrzebne kilogramy tłuszczu i sprawimy sobie niesamowitą radość, w końcu zyskując wymarzony wygląd. Tłuszcz usuwany jest tą metodą z wyznaczonych miejsc na ciele, z których ciężko jest się go pozbyć. Wstrzykiwany jest do skóry roztwór fosfatydylocholiny, ale jest on w przeciwieństwie do liposukcji nieinwazyjny. Dodatkowo, ten zabieg pozwala pozbyć się też podwójnego podbródka czy tak niechcianych worków pod oczami. Jest on więc nieoceniony i rozpuszcza tkankę tłuszczową wewnątrz ciała, co powoduje, że pozbywamy się jej już na stałe. Nie trwa on nawet bardzo długo a daje efekty od razu po zabiegu. Skóra w miejscu nakłucia obkurcza się a zbędny tłuszcz jest transportowany do wątroby i tam w procesach licznych przemian metabolizmu jest on usuwany. Pozbywamy się go więc już na stałe i redukowane są wszelkie niechciane przez nas fałdki nawet trudno dostępne.

Są jednak przeciwwskazania do wykonywania tego zabiegu i wcześniej należy się oczywiście skonsultować. Również po wykonaniu zabiegu jest kilka nakazów i zakazów, które musimy przestrzegać. Nie są one zbyt restrykcyjne jak po innych zabiegach, jednak musimy posłuchać rad profesjonalistów.